Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Recenzie Assassins Creed: Odyssey

Štatistika hodnotenia produktu

91%

 
priemer z 8 hodnotení

87 % (7)
0 % (0)
13 % (1)
0 % (0)
0 % (0)

Odporúčania od zákazníkov

2 zákazníkov odporúča tento produkt

Overené recenzie Assassins Creed: Odyssey

Overený zákazník Brloh

Marek

Pridané: 3. novembra 2018

(Upravené 3. novembra 2018)

Zakúpený v Brloh

100%

Odporúča produkt
  • Spolahlivost

www.abcgames.sk

Pridané: 15. októbra 2018

Assassin's Creed: Odyssey - recenzia 90%

Celkovo je Odyssey zaujímavý prídavok do Assassin's Creed série a podobne ako Origins je znovu viac o vlastnej rodine a danej dobe, ale napriek tomu sa bude postupne otvárať stále viac previazaní dopĺňajúcich celý assassin príbeh a jeho pozadie. Vidíme, ako tu Ubisoft postupne jemne pridáva stále ďalšie RPG mechaniky a po leveloch postáv teraz pribudli odpovede v rozhovoroch, vetvenie príbehu a rôzne konce. Rovnako sa viac tlačí na zbieranie materiálov a výrobu predmetov, teraz s exploration módom aj na objavovanie. Sú to však len postupné doplnky k základnej assassinskej hrateľnosti, ktorá tu stále dominuje a ktorá je veľmi dobre dotiahnutá. Fanúšikovia si to užijú - hlavne ak sa vám páčil Origins, nemá vás tu čo sklamať. Je tu parádny príbeh, množstvo obsahu a nakoniec aj hlavné postavy ktoré patria medzi najlepšie v celej sérii.

Celá recenzia na www.abcgames.sk
Overený zákazník ProGamingShop.sk

Jakub

Pridané: 14. októbra 2018

Zakúpený v ProGamingShop.sk

50%

Odporúča produkt
  • Zábava na celé hodiny
  • Plno side questov
  • Silnejší súperi
  • Rebríček žoldnierov
  • Občas mám pocit, že to je len reskin Origins :)
  • Niekedy som stratený v main príbehu

www.centrumher.eu

Pridané: 4. októbra 2018

Assassin's Creed Odyssey - Recenzia - CentrumHer.eu

Milovaná aj nenávidená séria Assassin’s Creed prichádza s ďalším pokračovaním a opäť si nedáva prestávku. Tento krát to sérii neprekáža a udržuje si úroveň vďaka vysoko nastavenej latke z minulého roka. Celý zážitok umocňuje možnosťou diálogových volieb, prepracovanejším RPG modelom, či návratom námorných bitiek do hry. Assassin’s Creed: Odyssey si napriek vysokým očakávaniam udržuje kvalitu najmä vďaka pútavému príbehu a detajlnému historickému spracovaniu. Staroveké Grécko v podaní Ubisoftu je naozaj čarovné. Hru mierne ťahajú dolu len dlhšie loadingy a v niektorých momentoch slabšia AI.

Celá recenzia na www.centrumher.eu

Zobrazujem 1 - 2 zo 2 recenzií