Gears of War: Judgment

Popis produktu

Parametre produktu

Žáner
akčné

Parametre produktu

Žáner
akčné

Popis produktu

  • Hra Gears of War: Judgment prináša doteraz najintenzívnejšiu hrateľnosť v sérii, s kampaňou, ktorá Vás zavedie späť do obdobia bezprostredne po Emergence Day, udalosti, ktorá definuje svet Gears of War a podrobí Vašu odolnosť ťažkým skúškam v nových, vysoko kompetitívnych multiplayerových režimoch.
  • Odohrávajúc sa roky pred udalosťami z predchádzajúcej Gears of War trilógie sa Gears of War: Judgment zameriava na Kilo Squad, vojenskú jednotku vedenú Damonom Bairdom a Augustom "The Cole Train" Coleom. K nim sa pripájajú nováčikovia v sérii Sofia Hendrick a Garrone Paduk v snahe zachrániť obliehané mesto Halva Bay pred desivým novým nepriateľom.

Rýchlejší a intenzívnejší boj 

Judgment ponúka herný zážitok, ktorý zachytáva skutočnú podstatu boja Gears a zároveň ukazuje nový štýl. Gears of War: Judgment predstavuje nový Smart Spawn System pre kampane aj multiplayer. Tento nový systém zabezpečuje, že je načasovanie a rozmiestňovanie nepriateľov menené s každým novým stretom.

Nové multiplayerové skúsenosti

  • "Overrun" je prvým z úplne zbrusu nových multiplayerových módov zaradených do Gears of War: Judgement, ktorý nebol zaradený do žiadneho iného Gears titulu.
  • Gears of War: Judgment predstavuje nový systém Mission Declassification, ktorý Vám umožňuje zažiť náročnejšie herné scenáre odhaľovaním dôležitých informácií v priebehu kampane.

Čaká Vás strhujúci herný zážitok, ktorý sa vracia späť k základom a zachytáva pravú podstatu boja v sérii Gears of War a predstavuje sa aj nový štýl boja, ktorý je rýchlejší a akčnejší ako kedykoľvek predtým.

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.