Halo 5: Guardians (Limited Edition)

98 %

Popis produktu

Parametre produktu

Žáner
akčné
Odporúčaný vek
16

Recenzie

  Overený zákazník

  , zakúpené v Originalky.cz

  Odporúča produkt

  100 %
  • super

  Overený zákazník

  , zakúpené v GETGAME.sk

  Odporúča produkt

  100 %

  Tak je to najnovšia hra z mojej obľúbenej série HALO

  Overený zákazník

  , zakúpené v Xzone.sk

  100 %
  • Zberatelska edicia za cenu beznej, no nekup to :-).
  • .

  .

Parametre produktu

Žáner
akčné
Odporúčaný vek
16

Popis produktu

 • Nájdite pravdu.Vytvorený od základu tak, aby využil Xbox One a Xbox Live naplno, Halo 5: Guardians je ďalší diel legendárnej sci-fi série, ktorý predstaví najambicióznejšiu kampaň a multiplayer v histórii série, všetko bežiace 60 snímok za sekundu na dedikovaných serverochoch.Tajomná a nezastaviteľná sila ohrozuje celú galaxiu, Master Chief je nezvestný a jeho lojalita je spochybňovaná. Okúste najdramatickejší Halo príbeh k dnešnému dňu z pohľadu Mastera Chiefa a Modrého tímu a z pohľadu Spartana Locka a Fireteamu Osiris - v kooperácií 4 postáv, ktorý pokrýva tri epické svety. Vyzvite priateľov a súperov v nových režimoch pre viac hráčov: Warzone - masívna bitka pre 24 hráčov predstavuje AI nepriateľov a spojencov, Arena - čistý 4-vs-4 boj proti sebe.Špecifikácie hry:Intenzívny príbeh obrovských rozmerov: Pátrajte po pravde. Epické svety, epické bitky a obrovské priestranstvá. Strhujúca kampaň Halo 5: Guardians spriada dramatický príbeh plný nových a fanúšikmi obľúbených postáv a nepriateľov, ktorí navždy zmenia univerzum Halo. Master Chief a Modrý tím sú nezvestní, ich nájdenie UNSC zverí elitnému lovcovi Spartaňovi Lockovi a Fireteamu Osiris. Počas ich prenasledovania, začnú odhaľovať tajomstvo nezastaviteľnej sily, ktorá ohrozuje celú galaxiu.
 • Váš tím je Váša zbraň: Hrajte až s tromi priateľmi prostredníctvom bezproblémového systému drop-in/out on-line kooperatívneho režimu na dedikovaných serveroch a prežite príbeh z perspektívy každého Spartanského tímu alebo hrajte sólo a vydávajte jedinečné príkazy vášmu tímu, ktoré premenia vašich AI spoločníkov v smrtiace zbrane na bojovom poli.
 • Ďalší skok vo vývoji bojov v sérií Halo: Halo 5: Guardians rozvíja jadro hry Halo novým a vylepšeným spôsobom hýbania sa a strieľaním, prepracovanými Spartan schopnosťami, ktoré prehlbujú bojisko novým dynamickým arzenálom, ktorý použijeme proti nepriateľom. To všetko pri 60 snímkach za sekundu vďaka prerobenému Halo enginu.
 • Kultový soundtrack a pohlcujúce audio: So strhujúcim soundtrackom, ktorý stelesňuje klasické Halo motívy, zbrusu novými zvukovými efektami a dialógmi, ktoré dynamicky zachytávajú meniacu sa akciu na bojisku, Halo 5: Guardians vytvára z každého kúsku hudby, bojov a výbuchoch realitu ako nikdy pred tým.
 • Warzone: Úplne nový masívny zážitok v multiplayeri. Warzone je postavený od základu tak, aby využil Xbox One a Xbox Live. S až 24 hráčmi, Warzone kombinuje najlepšie Halo prvky do jedného gigantického režimu pre viacerých hráčov. S mapami trikrát až štyrikrát väčšími ako v akejkoľvek Halo hre pred tým, si hráči budú môcť slobodne vybrať rozličné ciele na mape, bojovať proti nepriateľskym hráčom, rovnako ako proti AI protivníkom, všetko prepojené cez Requisition System (REQ System).
 • Arena: Séria Halo položila základy čistého boja 4-vs-4 hráčov, ktorý teraz napreduje ďalej v režime Arena. Obsahuje mapy, módy, zbrane, pohyby a bojové schopnosti, ktoré boli vyladené tak, aby boli dokonale vyvážené. Arena je určená pre kompetitívnych hráčov a eSports s novými funkciami, ako je CSR (Competitive Skill Rating) systém a režim diváka (Spectator mode).
 • Requisition (REQ) systém: REQ Systém bohato odmeňuje hráčov REQ bodmi po každom zápase v aréne Warzone. Uplatnením REQ bodov odomknete zbrane, brnenia, rozličné vonkajšky, nové animácie assassinácií a ďalšie. Vo Warzone, použite REQ systém k zvolaniu zbraní a vozidiel, aby ste si pomohli v boji.
 • Rozsiahly obsah do Multiplayeru: Halo 5: Guardians ponúka najväčší multiplayerový obsah z akejkoľvek Halo hry, s viac ako 20 multiplayer mapami k dispozícii od začiatku. Viac ako 15 ďalších máp pre viacerých hráčov bude zdarma pridaných do júna 2016. Po vydaní, hráči môžu očakávať nové komunitou vytvorené mapy, neustálu rotáciu režimov multiplayeru a obrovský rad jedinečných sád brnení, zbraní, vonkajškov, priezorov, emblémov a mnoho viac cez REQ systém.Limited Edition obsahuje naviac:Unikátne Spartan SteelBook balenie
 • Warzone REQ Bundle: 14 Premium Requisition packov
 • Halo: The Fall of Reach – Animovaný seriál

Model Guardian Metal Earth

Dokumentácia o Modrom tíme a čate Osiris

Spartan Locke utajované pokyny

Xbox Live Gold 14-day TrialXBOX SALE

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Hodnotenia produktu

3zákazníci odporúčajú produkt
0zákazníkov neodporúča produkt
98 %
priemer z 5 hodnotení
5
5 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

  Overený zákazník

  , zakúpené v Originalky.cz

  Odporúča produkt

  100 %
  • super

  Overený zákazník

  , zakúpené v GETGAME.sk

  Odporúča produkt

  100 %

  Tak je to najnovšia hra z mojej obľúbenej série HALO

  Overený zákazník

  , zakúpené v Xzone.sk

  100 %
  • Zberatelska edicia za cenu beznej, no nekup to :-).
  • .

  .

  Overený zákazník

  , zakúpené v Brloh

  Odporúča produkt

  100 %
  • Super hra odporúcam
  • nič

  Najlepšia hra ktorú som hral.
  Super Grafika.
  Vela možností.