Recenzie Tekken 7

Overený zákazník ciernydrak.sk

Pridané: 19. marca 2018

Zakúpený v ciernydrak.sk

• jednoducho Tekken :)
  • kvalitná grafika, nové postavy
  • návyková hra
  • hra bola najlacnejšia v tomto obchode, prišla v originálnom obale, takže aj keď som sa bála čo príde, môžem obchod len odporúčať
  • pre mňa ako fanúšika Tekkena to bola výborná voľba
  • najlepšie na nej je, že ju môžu hrať dvaja hráči, dá sa pri nej teda zabaviť
  • chýbajú mi tam niektoré staršie postavy, ale ich schopnosti majú niektoré nové postavy

Overený zákazník HernýSvet.sk

Pridané: 28. decembra 2017

Zakúpený v HernýSvet.sk

********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Overený zákazník ProGamingShop.sk

Edit

Pridané: 21. júla 2017

Zakúpený v ProGamingShop.sk

• Stará klasika vo vylepšenom formáte

Overený zákazník GameExpres.sk

BestRanger.eu

Pridané: 4. júna 2017

(Upravené 24. júna 2017)

Zakúpený v GameExpres.sk

• Grafika
  • Unreal Engine
  • Story je naozaj prepracovaný a zaujimavý
  • Nové postavy
  • Malo postáv
  • Dlhé loadingy
  • Sem tam bug

WOW! Ako fanúšik Tekkenu, som si 7 nenechal ujsť. Naozaj prepracovaná grafika, zaujimavý príbeh, ktorý vysvetľuje väčšinu sérií Tekkenu. Niekoľko nových postáv a staré dobre story mod s endingom pre každú postavu.

Nervy zaručené pri story mode, ako pri väčšine tekkenu. Najmä posledný finalny battle. Po hodinke jedného a opakujúceho battle som to vzdal...