Tony Hawk Pro Skater 5

Popis produktu

Parametre produktu

Žáner
športové

Parametre produktu

Žáner
športové

Popis produktu

Tony Hawks Pro Skater sa vracia ku koreňom! Čaká vás klasická arkádová hrateľnosť, bláznivé triky a tí najväčší skateboardoví frajeri, čo sa kedy preháňali na doske. Ako názov napovedá, Pro Skater 5 je návratom do starých časov prvých štyroch dielov - návratom späť do zlatých časov série. Hra skĺbi perfektne vyladenú hratelnosť s novými prvkami, ako treba power-up a v určitých módoch dokonca strielanie projektilov z dosky.

Hra ponúka:

NÁVRAT V PLNEJ PARÁDE - Päťtka ponúka nový balík úrovní našlapaných úlohami a misiami, ktoré môžete plniť sólo alebo s kamarátmi. A to ako on-line, tak aj u jednej konzole. Skočte na dosku a predveďte tie najlepšie triky čo dokážate! Nestrácajte tempo a dávajte tam jeden trik za druhým, musíte totiž držať kombo a nazbierať čo najviac bodov.

POHODOVÝ MULTIPLAYER - Jazdite spoločne až s 20 hráčmi na jednom ihrisku. Predhánajte sa, kto urobí väčšiu parádu alebo kto nazbiera viacej bodov. Pomáhajte si alebo si robte napriek. Toto je vaše ihrisko a vaše pravidlá.

HRAJTE ZA SEBA ALEBO AKO PROFESIONÁL - Hrajte za jedného z desiatich profesionálov, ako sú Tony Hawk, Nyjah Houston alebo Aaron Jaws Homoki. Každý má svoju vlastnú sadu unikátnych trikov a zažijete s nimi hromadu zábavy. Rovnako tak si ale môžete vytvoriť svoje vlastné alter ego a vytvoriť si svoj vlastný štýl.

NEKONEČNO ZÁBAVY - Vezmite dosku do viac než 80 misií naprieč 8 prostrediami. Od klasických skate parkov, až po mestské lokácie, ako je známe z predchádzajúcich dielov.

POSTAVTE VLASTNÝ PARK - V editore môžete postaviť tie najšialenejšie skate parky všetkých čias. Nájdete tu cez 250 objektov, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať a usporiadavať, aby ste dosiahli vytúženého skate parku.

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.